Remarketing i prowadzenie kampanii AdWords. Generalnie jesteśmy specami od Google. Czy mamy przygotować strategię reklamową dla Twojej firmy?

Po pierwsze: KAMPANIE GOOGLE ADWORDS


Na czym polega prowadzenie kampanii Google AdWords? Nasza praca to przede wszystkim szereg czynności, mających na celu zwiększenie odwiedzalności Twojej strony internetowej przy wpełni zoptymalizowanym budżecie na reklamy. Dzięki Adwords, Twoja reklama będzie pojawiała się w odpowiedzi na wpisywane zapytania w wyszukiwarce, dotyczące Twojej oferty, a także na stronach internetowych tematycznie związanych z tym, co oferujesz. Zapłacisz jedynie za kliknięcie, czyli za wejście Klienta na Twoją stronę bądź sklep internetowy. Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, na pozyskiwanie nowych Klientów. Nie ważne czy świadczysz usługi w Bydgoszczy, Toruniu czy Poznaniu. Zajmujemy się prowadzeniem kampanii AdWords dla Klientów z całego kraju.

Jak pracujemy:


1. Przygotujemy strategię działania, analizując konkurencję oraz obecne działania reklamowe, dobierzemy odpowiednie kanały.
2. Skonfigurujemy Twoje konto, konfigurując kampanię w Google AdWords, podłączymy Google Analytics i dokonamy analizy doboru odpowiednich słów kluczowych, a także oszacujemy ilość i koszt kliknięć.
3. Opracujemy najskuteczniejsze reklamy dla Twojego sklepu internetowego/strony internetowej, poprzez stworzenie skutecznych tekstów reklamowych oraz skutecznie rozszerzymy kampanie Google AdWords.
4. Przygotujemy raporty z analizą aby móc wyciągnąć wnioski. Raport z przebiegu kampani, analiza statystyk ruchu na stronie e-sklepu, budżetu, wyciągnięcie wniosków i planowanie kolejnych działań.

wypełnij formularz

Wyślemy do Ciebie darmową wycenę poprowadzenia kampanii Google AdWords i remarketingu.

Po drugie: REMARKETING


Remarketing to przede wszystkim działania mające skłonić do powrotu Twoich Klientów niedoszłych, którzy niegdyś odwiedzili Twoją stronę WWW. Kampanie remarketingowe służą do wspomagania odsłon stron, które już dany użytkownik odwiedził.

Prowadzisz sklep internetowy? Remarketing jest dla Ciebie niezbędny!


1. Pozyska Klientów, którzy prawdopodobnie już mieli kupić Twój produkt w sklepie internetowym ale z jakichś przyczyn nie dokończyli tworzyć zamówienia i nie sfinalizowali transakcji.
2. Wprowadzi sprzedaż wiązaną – jeśli już ktoś od Ciebie coś kupił, możliwe jest zaproponowanie mu kolejnych produktów, np. jako uzupełnienie tego co kupił. Np. kupił telefon, to można zaproponować akcesoria do niego.
3. Zwiększa lojalność Klientów.
4. Dzięki remarketingowi masz możliwość informowania Klientów na bieżąco o promocjach czy nowościach w Twoim sklepie.
ADRES AFERY
Kujawska 8a, Bydgoszcz
TELEFON 24/H
+48 500 647 890
EMAIL
kontakt@aferastudio.pl
CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Co jest do zrobienia?
Zostaw poniżej telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać szczegółowo na temat Twojego projektu.