Projektowanie i tworzenie stron internetowych (www)

Po pierwsze

Na tworzeniu stron www znamy się najlepiej

Jesteśmy świetni w tym, co robimy. Tworzenie stron internetowych nie ma przed nami żadnych tajemnic! Obecnie posiadanie witryny jest standardem. Sporym wyzwaniem jest jednak sprawić, by była to witryna niepowtarzalna i nowoczesna. Dlatego chłopaki z Afera Studio przychodzą z pomocą firmom, które chcą świadomie zadbać o swój wizerunek w sieci i zmieść konkurencję do kosza.
Tworzone przez nas strony internetowe dla Klientów z Bydgoszczy, Torunia, Poznania i wielu innych miast Polski są dopasowane do ich potrzeb. Dzięki praktycznemu doświadczeniu pomożemy stworzyć witrynę www, która będzie zachwycać Waszych Klientów!

Po drugie

Budujemy witryny, które przyciągają Klientów

Projektowanie stron internetowych opieramy o wiedzę oraz doświadczenie. Pozwalają nam one na nieszablonowe, kreatywne myślenie, dzięki czemu wyróżnimy Twoją firmę w sieci tworząc niepowtarzalną wizytówkę zapadającą w pamięci Klientów. Kładziemy duży nacisk na wyszczególnienie mocnych stron firmy, umożliwiając w ten sposób precyzyjne zorientowanie się Klienta czym firma się zajmuje, w jaki sposób działa i co ma do zaoferowania. Grafika przygotowywana przez nas na strony www jest unikalna, tworzy wizualną atrakcyjność serwisu oraz profesjonalny obraz firmy. Profesjonalnie przygotowana wizualizacja firmy jest sposobem na wyróżnienie się spośród setek konkurentów, a także buduje lojalność konsumentów. Jeśli chodzi o projektowanie stron www, które są interesujące i funkcjonalne, to my jesteśmy specjalistami!


Po trzecie

Wiemy, jak optymalizować!

Wszystkie projekty stron internetowych tworzone przez nas są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. W czasie naszej pracy poświęcamy tyle samo czasu temu, co widać, jak i temu, czego nie widać. Dbamy więc nie tylko o to, by projektowana strona www była przystępna dla użytkowników, ale także o to, by odpowiadała skomplikowanym algorytmom Google. Zajmujemy się więc linkami, które nie prowadzą donikąd, dbamy o to, by nie powstawały pętle przekierowań, innymi słowy – pokazujemy wyszukiwarkom, że dana witryna jest w stu procentach profesjonalna. Dzięki temu, że dbamy o przejrzystość kodu, modyfikowanie zawartości i uzupełnianie o nowe podstrony nigdy nie będą stanowić żadnego problemu.


Po czwarte

Idziemy z duchem czasu

Tworzenie strony www w dzisiejszych czasach wymusza dostosowanie się nie tylko do sporego ekranu komputera czy laptopa, ale także do optymalnego wyświetlania się także na smartfonach czy tabletach. Decydując się na zlecenie nam zaprojektowania internetowej witryny, macie pewność, że będzie ona wyglądać dobrze na każdym urządzeniu. Co więcej – zwracamy szczególną uwagę, by nawigacja po stronie www także zawsze była łatwa i przyjemna, niezależnie od tego, czy wyświetlamy ją na laptopie, czy na ekranie telefonu. To bardzo ważne! Coraz chętniej korzystamy z urządzeń mobilnych, warto więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Waszych klientów i umożliwić im dowiedzenie się o Waszych usługach w dogodnej dla nich formie.


Po piąte

Współpraca z nami to przyjemność

Wiemy, jakie są Wasze obawy i pytania, które chcielibyście nam zadać, zanim jeszcze zaczniemy projektowanie strony internetowej. Dlatego zachęcamy do skorzystania z formularza, który przygotowaliśmy. Napiszcie w nim, jak wygląda WWW - Wasza wymarzona witryna. Jakich zakładek będziecie potrzebować, co ma się na nich zmieścić, czy ma być galeria lub elementy interaktywne… Co tylko przyjdzie do głowy! Jeśli nie jesteście pewni, czy coś da się zrobić, zapiszcie to i tak. Im więcej danych, tym lepiej.
Nie martwcie się, jeśli nie jesteście pewni, czy wiedzie, co jest dobre dla Waszej strony internetowej. Ten etap to tylko wstęp - jego głównym celem jest ogólna wycena projektu. Damy Wam znać, jakich kosztów możecie się spodziewać. Następnie - chętnie się z Wami spotkamy! Przy kawie ustalimy, co dokładnie ma się znaleźć na Waszym www, jaka jest Wasza estetyka, co jest niezbędne, a co tylko przydatne. Porozmawiamy z Wami także o potencjalnych klientach i o tym, czego mogą szukać. Innymi słowy - zaprzęgniemy nasze doświadczenie, by pomóc Wam stworzyć idealną witrynę. Wszystkie kwestie wyjaśnimy szczegółowo i cierpliwie: wiemy, że nie każdy musi znać się na projektowaniu.


Na zakończenie

Co jeszcze możemy dla Was zrobić?

Nasza współpraca nie musi kończyć się po stworzeniu strony internetowej. Jeśli będzie potrzebować jakiejkolwiek pomocy w związku z witryną – uaktualnieniem treści, podmianą grafik, zadbaniem o właściwe linkowanie wewnętrzne, gdy już strona się rozwinie – jesteśmy do Waszej dyspozycji! Dlatego nie zwlekajcie i zgłoście się do nas: nie możemy się doczekać, by zacząć projektować witrynę internetową, która zmiecie Waszą konkurencję!Masz projekt do zrobienia? Napisz do nas!